שאלון מיקוד שעוזר להתחיל

המטרה של השאלון היא לעזור לך לגבש החלטה בנוגע לסוג התהליך ולזהות איש או אשת המקצוע המתאימים לך ביותר. אנחנו נקרא את הפרטים שתמלא/י כאן ונחזור אליך עם המלצה מנומקת, וכמובן לא מחייבת. למותר לציין שכל הפרטים ישמרו אצלנו לפי כל כללי הסודיות ולא יעשה בהם שום שימוש נוסף מעבר לתהליך ההמלצה. את\ה יכול/ה לבחור אילו פרטים למלא ועל ואילו לפסוח, וכן מה מידת הפרוט הנכונה לך לגבי כל שאלה ושאלה. כמובן שככל שנקבל יותר נתונים נוכל להיות מדויקים יותר בהמלצה שלנו.

בהצלחה!

  1. נדרש *
  2. דוא"ל פעיל נדרש
  3. מין
  4. נדרש *
  5. נסה/י לכתוב במספר משפטים את הסיבה המרכזית לפנייה אלינו. האם ניתן לתאר בעיה מסוימת, נושא מסוים, התכוונות מסוימת, שעומדים בבסיס או במרכז של הרצון להתחיל בתהליך?
  6. נסה/י לתאר את הציפיות שלך מהתהליך ומהמטפל/יועץ. האם את/ה מצפה לתהליך ממוקד בתוצאות? הוא אולי לתהליך עומק של בדיקה ומודעות? או משהו אחר?
  7. האם היית/ה בעבר בתהליך של טיפול פסיכולוגי או טיפול/ייעוץ אחר? אם כן, האם תוכל/י לכתוב מספר מילים על התחושות שלך מהתהליך ההוא ומתוצאותיו?
  8. שאלה אחרונה היא מקום פנוי, מרחב לכתוב לנו כל מה שעולה על דעתך ושיתכן ויהיה רלבנטי עבורנו בניסיון לעזור לך לגבש את הכיוון הנכון עבורך.
  9. לקריאת תנאי השימוש באתר
  10. ידוע לי שכל השרותים הניתנים דרך האתר הם בתשלום, לפי התעריפים המתפרסמים באתר
 

cforms contact form by delicious:days

מה בנפשנו

מאמרים וכתבות

קישורים

ענן תגים

החברים שלנו

- Facebook Members WordPress Plugin