קישורים מומלצים

אתר מינוסטרס מציע תוכנית הדרכה ואימון אישי להתמודדות עם חרדת בחינות המוגשת דרך האינטרנט. האתר אינו עוד אתר מידע אודות חרדת בחינות ומאפייניה (אתרים רבים כאלו מצויים בארץ ובעולם), אלא אתר ייחודי המציע תוכנית הדרכה אינטראקטיבית: בתוכנית זו המודרך מאבחן את מאפייני חרדת הבחינות שלו, לומד להכיר את שורשי החרדה ודרך היווצרותה ומתרגל רפרטואר כלים ומיומנויות רחב (הנשענים על תפיסה קוגניטיבית-רגשית-פיזיולוגית) להתמודדות עם חרדה זו. התוכנית מתקדמת עם המודרך שלב אחר שלב על פי צרכיו וסגנונו. במהלך התוכנית, על פי הצורך, המודרך יכול לקיים קשר דרך האינטרנט עם מנחה המלווה אותו. המודרך פועל בתוכנית בזמנו החופשי מהמחשב האישי שלו בביתו. התוכנית מיועדת לתלמידי תיכון וסטודנטים הסובלים מחרדת בחינות ומבקשים לעזור לעצמם, אך אינם רוצים או אינם יכולים לפנות לטיפול פרטני פנים אל פנים. ארבעה אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש (קבוצת "משב") חברו יחדיו למיזם זה ועומדים מאחריו: ד"ר דני חמיאל, זהבה לונטל, אודי גל ויעקב צימרמן (צימי).  עלות התוכנית כולה נמוכה מאוד בהשוואה לטיפול פנים אל פנים. התוכנית נחקרה במחקר מקיף על מדגם גדול מ- 500 נבדקים ונמצאה אפקטיבית מאוד. לכניסה לאתר ולהרשמה

Y elem – פורטל המידע, הייעוץ והתמיכה הנפשית לנוער וצעירים של עמותת עלם . סיוע ע"י מתנדבים שהוכשרו לתמוך ולייעץ ברשת באמצעות חדרי ייעוץ אישיים וקבוצתיים ובמייל.

אתר ראן צמחים – פורטל צמחי מרפא הכולל אינדקס צמחים המקיף מסוגו בעברית.

אלטמן:
הרעיון המרכזי של חברת אלטמן רוקחות טבעית מבוסס מחשבה של יתרון בריאותי מן הטבע אשר מאפשר לה להציע לך מוצרים באיכות גבוהה כגון ויטמינים ומינירלים.

חברת שחל טלרפואה לחולי לב המספקת שירותי עזרה ראשונה בטלפון וניידות טיפול נמרץ, ואתר מידע מקיף המספק מידע בנושא התקפי לב ומחלות לב. באתר תמצאו מאמרים וכתבות, סיקור זכויות לאחר התקף לב, ושפע של מידע בתחום.

פורטל בריאות \ מדריך רופאים

טיפול בסוכרת

פעימה

החופש הגדול מתקרב ואתם רוצים לשלוח את הילדים לחופשת סאמר סקול ? נסו אותנו…

מה בנפשנו

מאמרים וכתבות

קישורים

ענן תגים