להתחיל טיפול

לפני מילוי השאלון, אנא עיין/י בתנאי התשלום על הטיפול דרך בנפשי בכדי לוודאי אפשרות לעמוד בו.

כדי להתחיל טיפול, עליך למלא את שאלון המיקוד. המטרה של השאלון היא להכירך במקצת  וללהתאים את איש או אשת המקצוע המתאימים לך ביותר. אנחנו נקרא את הפרטים שתמלא/י כאן ואיש/אשת המקצוע המתאים יצור עימך קשר . למותר לציין שכל הפרטים ישמרו אצלנו לפי כל כללי הסודיות ולא יעשה בהם שום שימוש נוסף . את\ה יכול/ה לבחור אילו פרטים למלא ועל ואילו לפסוח, וכן מה מידת הפרוט הנכונה לך לגבי כל שאלה ושאלה. כמובן שככל שנקבל יותר נתונים נוכל להיות מדויקים יותר  בהתאמת איש /ת המקצוע. 

בהצלחה!

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  מין: (חובה)

  זכרנקבה

  גיל: (חובה)

  טלפון: (חובה)

  עיסוקים

  תחביבים

  נסה/י לכתוב במספר משפטים את הסיבה המרכזית לפנייה אלינו. האם ניתן לתאר בעיה מסוימת, נושא מסוים, התכוונות מסוימת, שעומדים בבסיס או במרכז של הרצון להתחיל בתהליך?

  הסיבה המרכזית

  נסה/י לתאר את הציפיות שלך מהתהליך ומהמטפל/יועץ. האם את/ה מצפה לתהליך ממוקד בתוצאות? הוא אולי לתהליך עומק של בדיקה ומודעות? או משהו אחר?

  ציפיות

  האם היית/ה בעבר בתהליך של טיפול פסיכולוגי או טיפול/ייעוץ אחר? אם כן, האם תוכל/י לכתוב מספר מילים על התחושות שלך מהתהליך ההוא ומתוצאותיו?

  פרטים לגבי תהליכים קודמים

  שאלה אחרונה היא מקום פנוי, מרחב לכתוב לנו כל מה שעולה על דעתך ושיתכן ויהיה רלבנטי עבורנו בניסיון לעזור לך לגבש את הכיוון הנכון עבורך.

  מרחב לכתוב

  אני מסכים\מה לתנאי השימוש


  לקריאת תנאי
  השימוש לחצו כאן

  ידוע לי שכל השרותים הניתנים דרך האתר הם בתשלום, לפי התעריפים המתפרסמים באתר

  מה בנפשנו

  קישורים

  מאמרים

  ענן תגים