נדב הריס

נדב הריס

נדב הריס, פסיכולוג קליני. M.A בפסיכולוגיה קלינית מטעם אוניברסיטת בר אילן. בעל קליניקה בקיבוץ יגור ויועץ למסגרות חינוכיות. פסיכולוג בגיבוש לקורס טיס, במסגרת שירות מילואים. בעבודתי אני עוסק בתהליכי התבגרות, יחסים משפחתיים וזוגיים וכן בהתמודדות עם מצבים רגשיים מורכבים כגון חרדות.

אני מאמין באפיקי טיפול מגוונים בהתאם לרצונותיו של הפונה. לדעתי טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT) יוצר מסגרת טיפולית יעילה ולכן אני מרבה להשתמש בו. יחד עם זאת, פעמים רבות אני מוצא עצמי משלב במהלך הטיפול דרכי התבוננות נוספות. כל זאת בכדי לסייע לפונה להתמודד ולהתפתח.

לדעתי, תהליכים טיפוליים באינטרנט יוצרים אפשרות מסקרנת למפגש בין אנשים ובין אדם עם עצמו. כאן ב”בנפשי” נוכחנו לדעת שתקשורת באמצעות מיילים או שיחות וידאו היו הערוצים שבהם מרבית הפונים העדיפו לבטא את עצמם.

על פי רוב אנשים פונים לטיפול כאשר הם חווים מצוקה או טרודים לגבי היבט מסוים בחייהם או בחיי הקרובים להם. מלבד סיוע בהתמודדות התהליך הטיפולי מזמן היכרות עם רבדים שונים באישיות ועם שלל החוויות שאדם עובר. אדם המודע להשפעתם של היבטים אלה ייטיב להתמודד עם הלחצים והאתגרים שבחייו וכן ייטיב ליצור מערכות יחסים קרובות ומשמעותיות.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל: nadav.harris@gmail.com

מה בנפשנו

מאמרים וכתבות

קישורים

ענן תגים

בשל משבר הקורונה, אתר בנפשי מתגייס למתן סיוע נפשי במחירים מוזלים למי שפרנסתו נפגעה עקב המשבר.

המחיר הרגיל העומד כיום על 280 ש”ח לפגישה של שעה, יופחת עבור אלו המתקשים לעמוד בו לסך של 180 ש”ח.

אופן השיחה נתון להעדפת הפונה – שיחה קולית, שיחת וידאו או צ’ט בהתכתבות במשך שעה.

מי שיזדקק ליותר משיחה שבועית אחת, יוכל לקיים שתי שיחות מקוצרות בנות ארבעים דקות בשבוע, בעלות של 120 ש”ח לשיחה.

לגבי הנחה נוספת בגובה התשלום, ניתן לבדוק ישירות עם המטפל או היועץ שבחרתם.

כדי להתחיל טיפול יש למלא את השאלון שבקישור ונחזור אליכם בהקדם>>>

טיפול פסיכולוגי באינטרנט