ניקוי הגוף והנפש באמצעות ניקוי רעלים

רובנו יודעים, שיש קשר חזק ועמוק בין הגוף והנפש שלנו. לא סם אומרים "נפש בריאה בגוף בריא" ואגב, זה עובד גם הפוך – "גוף בריא בנפש בריאה". אז אחת הדרכים שיש לנו כדי לעזור לנפש שלנו להבריא, עוברת דרך הבראת הגוף. תהליך של ניקוי רעלים – דה-טוקסיפיקציה הוא תהליך עוצמתי שיכול לעשות פריצת דרך גופנית ונפשית.

אנשים לעיתים קרובות משייכים את המונח "דטוקסיפיקציה" עם רעלים כמו אלכוהול, סיגריות, קפה וסמים. אולם, הגוף שלנו מתמלא ברעלים גם לאנשים שאינם צורכים חומרים אלו (ודומים) ולכן, המטרה של דטוקסיפיקציה \ ניקוי רעלים מהגוף, היא לחסל את כל ההשפעות השליליות על הגוף מפני הסביבה: כימיקלים תעשייתיים, חומרי הדברה, תוספים במזון שלנו, עשן, מזהמים, מתכות כבדות וכל החומרים שאנו חשופים אליהם בתרבות המערבית.

כיום, אנשים מבצעים תהליכי דטוקסיפיקציה  המכוונים לאיברים כמו הכליות ומעי הגס – כדי לשמור על מערכות הגוף שלהם במצב שיא.

 

יש לשקול דרך הוליסטית לרפא ולטהר את הגוף

דטוקסיפיקציה מצויינת כדרך הוליסטית לשמור על המוח שלך ועל הגוף בריא, למרות שזה מונח רחב והוא יכול לחול על סוגים שונים של תוכניות בריאות. כמה יתרונות ברורים לאנשים שמבצעים תהליכי ניקוי גוף כוללים מיגור כאבי ראש לא מוסברים שיפור כאבי גב, לחימה נגד אובדן זיכרון, חיזוק הגוף מפני תגובות אלרגיות, ושטיפת כימיקלים מסוכנים מחוץ למערכת שלך.

יתרון נוסף של סוגים מסוימים של Detox, יכול להתבטא בניקוי ושיפור תפקודי כבד וכליות וטיהור דם.

 

DETOX  לטווח קצר הוא הכי פופולרי, אבל לעתים קרובות זוכה לפחות הצלחה

תוכניות Detox לטווח קצר יכולה לכלול צום מיצים של 24 שעות, טיפול קלציה (טיפול toxicology להסרת מתכות כבדות מהמערכת), ניקוי המעי הגס (הידרוקולוניק) וטיהור העור.

יש להזהר מפני ביצוע דיאטות אופנתיות לטווח קצר היכולות לצמצם את החומרים המזינים מן התזונה שלך, כמו צום מיצים מזדמן. יש לשמור על האיזון בדרכים אחרות כדי לענות על הדרישות היומיות שלך. זה אף פעם לא רעיון טוב לשלול את הגוף של חלבון או סיבים של כל חומר מזין לצורך העניין. אחת הדרכים המומלצות, הינה סדנת ניקוי רעלים בה מלמדים אתכם כיצד לאכול בריא, מהו אורח חיים בריא והטמעת הרגלי דיאטה נכונים לכל החיים.

 

יצירת הרגלים בריאים לאורך זמן תייצר את התוצאות הטובות ביותר

הבחירה הטובה ביותר היא תכנית ניקוי רעלים לטווח ארוך. תוכנית שתתן לך להתמקד ביצירת הרגלים בריאים באמצעות מתינות ולא רק הימנעות מקבוצת מזון, חיתוך פחמימות, או ממתיקים, וכו. אורח חיים בריא נולד מתוך אוסף של הרגלים בריאים, ויצירת הרגל חדש לוקח זמן. אם אתה מתכנן שינוי באורח החיים שלך או ירידה במשקל עם תוכנית שאתה לא יכול לממש במשך שארית חייך, אתה הגדרת את עצמך על מסלול לכישלון…

שתיית נוזלים-מים, ירקות ומיץ פירות, תה צמחים – נטילת ויטמינים או תוספי מזון יכולה לעזור להגביר את המערכת החיסונית ולשמור על הגוף שלך במצב מאוזן, וכן, תרגול יוגה, טאי צ 'י ומדיטציה הוכחו כפעילות היכולה לעזור לווסת את הלחץ ואת רמות האנרגיה בגוף.

 

אנשים צריכים להתייעץ עם מומחה לפני תחילת תכנית DETOX ביתית

לפני תחילת טיפולים detox בבית, מומלץ כי אלה מחפשים ברצינות גמילה ורוצים לשפר את הבריאות הכללית שלהם ילכו לקבל ייעוץ מקצועי לצרכים שלהם  כך שהם יוכלו באמת לגלות את השורש של הסימפטומים שלהם ולקבל את משטר הטיפול הטוב ביותר עבורם.

 

הגוף שלך כבר מתוכנן באופן טבעי לבצע DETOX לעצמו

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור בנוגע לניקוי רעלים בריא, הוא שלא צריך ללכת על דיאטה מיוחדת לניקוי המסלול העיכולי שלך, זה התפקיד של האיברים שלנו כי הגוף שלנו כבר מתוכנן להילחם ולחסל את הרעלים שהוא פוגש, עם הכבד שלנו, העור, מערכת השתן, מערכת העיכול עוזרים כל הזמן לטהר את הגוף שלנו באופן טבעי.

 

דיאטה מאוזנת ובריאה תעזור לגוף שלך יותר מאשר תהליך ניקוי רעלים חד פעמי

הדרך הטובה ביותר להגן על הגוף מפני רעלים? "אכלו דיאטה עשירה במזונות שיכולים לשמור על מערכת העיכול ואיבריכם בריאים, הזינו את הגוף שלכם כך שהוא מוכן לחיים המודרניים: פירות, ירקות, חלבון באיכות גבוהה, פחמימות עשירות בסיבים, שומנים בריאים, ויטמינים ומינרלים , phytonutrients, ופרוביוטיקה.

 

מה בנפשנו

קישורים

מאמרים

ענן תגים