דורון מרגלית

דורון מרגלית

פסיכותרפיסט, M.A בטיפול באמצעות הבעה ויצירה מאוניברסיטת לסלי בבוסטון. במשך 15 שנה מטפל בנוער בסיכון והדרכת הורים לנוער במצבי משבר. ניהול והדרכת עובדים במסגרות טיפוליות שונות. והנחיית קבוצות למבוגרים במצבי טראומה ומשבר תוך שימוש נרחב באומנות ופסיכודרמה.

אני מאמין שטיפול נפשי הוא תהליך משותף בו המטפל והמטופל צועדים יחד במסע לגילוי העולם הפנימי, מהותו והשפעתו על חיינו.טיפול נפשי נועד להיות מתאים מקצועית, מותאם בעוצמתו, אנושי ומכבד את מקומו ותפיסתו של המטופל.
המטפל אחראי בלעדית לרמת המקצועית הגבוהה אשר תינתן למטופל תוך פתיחות, קבלה והבנה לצרכי המטופל תוך שימוש בחומרים וכלים מתחום ההבעה והיצירה
הנני מומחה ובעל ניסיון מקצועי רב בטיפול במתבגרים ובמבוגרים הסובלים ממצוקות חיים שונות, שאלות אישיות ואישיותיות, מצבי דכאון, אבל ושכול, התמודדות עם טראומה ופוסט טראומה, שאלות של זהות מינית, פגיעה מינית, ניסיונות התאבדות ופגיעה עצמית, משברים במשפחה בתקופת גיל ההתבגרות המורחבת והדרכת הורים למתבגרים בתקופת גיל התבגרות.
הטיפול הינו דינמי לטווח קצר או ארוך. בנוסף, מתמחה בהתערבויות במשבר סביב ליווי חולים סופניים בעיקר מתחום הסרטן. הליווי שם דגש על צורכי החולה ועל צורכי המשפחה המתמודדת עם האתגר של הפרידה. מנחה קבוצות בנושא טראומה ואובדן, קב"ן במילואים בפיקוד העורף.

תחומי התמחותי הטיפוליים נוגעים ב :

  1. התמכרויות ואלימות
  2. הפרעות אכילה
  3. דיכאון וחרדה
  4. אובדן ופוסט טראומה
  5. הדרכת הורים

ניתן לפנות אליי במייל  :  d8467m@gmail.com

מה בנפשנו

קישורים

מאמרים

ענן תגים